Firmast

Digistep OÜ on arvutite müügi ja hooldusega tegelev ettevõte, mis asutati 2005 aastal. Meie peamiseks tegevusalaks on kasutatud kvaliteetsete sülearvutite, lauaarvutite, monitoride, printerite ja muu arvutitehnika jae- ja hulgimüük.  Kõik meiepoolt müüdavad kasutatud arvutid on “taastoodetud”- st. arvutid on puhastatud, testitud ja mittetöötavad või kulunud osad on välja vahetatud.

Teostame arvutite ja nende lisaseadmete remonti. Pakume klientidele arvutite kaughooldust ja lepingulist arvutihooldust.

Toetame

Eesti Spordiselts Kalev

Oleme Eesti Spordiselts Kalev IT peasponsor. Toetame ühendust ning aitame kaasa Eesti sportlaste arengule.

Eesti Spordiseltsil Kalev on üle 9000 liikme ja esindus kõigis maakondades. Nii võistlusspordis kui ka võimlemises korraldatakse läbi aasta peaaegu iga kuu üks suurvõistlus. Muu hulgas Paul Kerese- ja Kristjan Palusalu mälestusturniirid.

Toimetamistest lähemalt: www.eestikalev.ee

Forwardspace

Forwardspace pakub iduettevõtetele ja vabakutselistele inspireerivat keskkonda, ettevõtlustöötube ja muid võimendavaid üritusi. See on hästi kujundatud koht, kus kuulatakse ning toetatakse kõiki ideid ja kus on võimalik kohtuda ka teiste ettevõtlike inimestega.

Koostöötamiskeskuse tegemised leiad: www.forwardspace.ee